goalkeeper logo
>
Login:
Hasło:
załóż nowe konto przypomnienie hasła
 zapamiętaj mnie
menu główne obozy bramkarskie futbolmaniacy artykuły Kącik trenera Sprzęt bramkarski Szkółki bramkarskie

Profil osobowy: Tomek Szybko

Kliknij TUTAJ aby powrócić do listy.


Tomek Szybko
Nysa/Biala Nyska/Karłowice Wielkie
Wiek: 21
Ulubiony klub: Celtik
Ulubiony zawodnik: Artur Boruc
GG:
Klub: LZS Karłowice Wielkie,a w tym sezonie Bi
Liga: A klasa
Numer na koszulce: 95

Przebieg kariery, wyniki, osiągniecia

Moja kariera zaceła się w wieku 6-7 lat, a dokładnie na wakacjach przed I klasą S.P gdy przyjechałem do babci na wakacje .

Po kilku dniach zapoznawania się  poszedłem z kolega na boisko i zaczeliśmy kopać podobało mi się strzelanie bramek ale jeste nienajlepszym sprinterem i gdy zaceliśmy się wybierać  był tylko jeden bramkaż, a kolega powiedział że ja bardzo świetnie bronie (nigdy niebroniłem a on niewidział) oczywiscie była sprzeczka czemu kłamie ale zaczelismy grać. Kilka wyśmienitych akcji i piękne parady jak na mój wiek dały mi szanse że odtej pory gram na pozycji KEEPERA.

Na dobre zaczeło się w szkole gdzie n-l powiedział że gramy w piłke i szuka 2 bramkaży odrazy się zgłosiłem po paru w-f zaproponował mi chodzenie na treningi do lokalnego klubu i tak się zaczeło, aż do 5 klasy gdzie miałem szytą ręke i to mi nie pozwoliło na kontynuacje gry w trampkarzach.Dopiero w II gimnazjum ( obecnie) zaczołę jeździć do wioski obok mojego miasta na treningi i zainponowałem trenerowi mam szanse byc nr 1 w klubie bo bramkaż obecny olewa treningi. Co z tego będzie niewiem ale mam nadzieje że nieskończy się jak wcześniej kontuzją albo w sezonie 3 czerwonymi kartkami.

                                                                                                2010.styczeń

Copyright © 2009 by goalkeeper.pl
All rights reserved